Existuje nejaký dôvod, prečo by kozmetický nadšenci nemali milovať značku Makeup Revolution London? Ako verný fanúšik tejto značky používam ich produkty denne. Ani za tie roky som sa nenabažila bohatej pigmentácie a dostupných cien, ktorými sa Makeup Revolution môže pochváliť. V jednej z mojej posledných objednávok na elnino.sk sa objavili produkty, na ktoré v lete nedám dopustiť. Tak ktoré to sú?

makeup revolution forever flawless paletka

Makeup Revolution Forever Flawless paletka

Farby nepochybne patria k letu. Výnimkou nie je ani paletka v odtieni Affinity, ktorá patrí k populárnym Forever Flawless paletkám od značky Makeup Revolution. Táto hrejivá paletka ponúka široký výber matných a trblietavých odtieňov. Ich farebná kombinácia dáva možnosť vytvárať rôzne neutrálne denné i výrazné nočné líčenia. Aj vďaka tomu sa stala jedným z mojich obľúbených produktov tohto leta! Pri cene približne 9€ je ťažké odolať aj zvyšným paletkám z tejto kolekcie, ktoré hrajú naozaj rôznymi farbami. Ružová to však u mňa tento rok vyhrala na plnej čiare.

TIP: Pre správnu pigmentáciu a výdrž nezabudnite použiť podkladovú bázu na oči.

makeup revolution forever flawless paletka

Makeup Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit

Ako druhý produkt od Makeup Revolution London, ktorý sa u mňa v lete nestratí, je paletka na kontúrovanie. V paletke sa nachádza matný bronzer, trblietavý rozjasňovač a trblietavá lícenka. Balenie je plastové a má priehľadné veko – nič príťažlivé. Za cenu približne 4,80€ však získate 11g produktu, ktorý však stojí za to. A to je skvelá kúpa! Makeup Revolution Ultra Sculpt & Contour Kit ponúka na výber hneď niekoľko odtieňov. Ja som otestovala odtieň C04 Ultra Light/Medium, ktorý sa pýši naozaj výraznou pigmentáciou. Určite by sa mu mali vyhnúť bledšie typy, na ktorých bude až príliš výrazný. Na opálenej pokožke však zažiari.

makeup revolution bronzer

Bronzer je matný. Je teplý, tónovaný hnedý a je naozaj bohato pigmentovaný. Z nejakého dôvodu to vyzerá, že to má nejaký lesk – napriek tomu neobsahujú žiadne trblietky ani žiadne podobné častice.

Rozjasňovač taktiež vyniká výbornou pigmentáciou. V balení vyzerá oranžovejšie, než sa v skutočnosti javí na pleti. Je to celkom neutrálny, veľmi ľahký – no milujem ho!

Lícenka je výrazná, farbou pripomínajúca skôr bronzer. Pýši sa výraznými odleskami do zlata, ktoré sú skvelou voľbou pri opálenej pokožke. Opäť len podotknem, aby ste si dali pozor na pigmentáciu, ktorá je opäť bohatá a v tomto prípade platí, že menej je niekedy viac.

Produkt ma zaujal najmä z dôvodu, že jeho výsledný finiš či pigmentáciu dokážeme regulovať – vieme si ho nabrať viac a vytvoriť naozaj výrazné kontúry vhodné pre večerné líčenie alebo ubrať a dodať pleti opálený vzhľad. Svoje spraví aj výber štetca, ktorým produkt nanášame.

Makeup Revolution London Soap Styler

makeup revolution eyebrow soap

Dámy a páni. Posledným a zároveň mojim najobľúbenejším kúskom, ktorý vám dnes predstavím je Soap Brow od Makeup Revolution. Doteraz nechápem, prečo som ho objavila až teraz. Nič lepšie na zafixovanie obočia som ešte neskúsila. Vydrží letné horúčavy, šport a dokonca som to s ním riskla aj v bazéne – obočie bolo v kombinácii s tou správnou ceruzkou na obočie v bezpečí. Mohli by ste mi oponovať, že klasické mydlo by dokázalo to isté, ale tomu akosi chýba forma, vďaka ktorej by sme ho mohli zabaliť do kozmetickej taštičky a mať ho so sebou aj na cestách. Áno, ide v podstate len o mydlo v plechovke – avšak s veľmi elegantným obalom a praktickým, aj keď pomerne tvrdým aplikátorom. Aj naň som si postupom času zvykla a teraz sme fajn parťáci. Určite to nie je moje posledné balenie. Milujem tento trend!

makeup revolution soap styler

A čo vy? Máte nejaké obľúbené produkty od značky Makeup Revolution, na ktoré nedáte dopustiť? Šup s nimi do komentárov.

Na záver by som chcela poďakovať e-shopu elnino.sk za poskytnutie produktov na zrecenzovanie v rámci dlhodobej spolupráce.

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova.

Možno sa ti bude páčiť aj:

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *