Sedím si v mojej malej bratislavskej izbietke a čítam knihu od Milana bez mapy (áno tú, ktorá na vás vyskočí už aj z chladničky). A zrazu som si to uvedomila. Aj ja mám blog, na ktorý sa mi s návalom práce podarilo úplne zabudnúť.

Bolo toho naozaj veľa – sťahovanie zo dňa na deň do neznámeho mesta, nová práca (ktorá sa do bodky zhoduje s tým, čo som si kedysi ako malá vysnívala, keď som si zakladala prvý blog), nový režim, nové … Nové všetko. A som za to tak vďačná, ako si len viete predstaviť.

jesenný outfit
OUTFIT // ruksak – bonprix // kabát bonprix // klobúk H&M // topánky Deichmann

Ak ma sledujete na sociálnych sieťach, asi o tom už viete. Bolo to veľmi náročné obdobie, ktoré mi dalo veľa faciek, no som tu v plnej sile a s mojim povestným úsmevom na perách. Dokonca som plná myšlienok o tom, kam bude smerovať to Dievča z kaviarne, na ktoré ste si už tak nejak zvykli.

Vďaka novým návykom mám toľko myšlienok a plánov, že blog rozhodne mazať neplánujem. Skôr si myslím, že sa postupom času dočká toho, na čo som ho pred pár rokmi vytvorila – kaviarní a mojich kaviarenských zápiskov. Bude o živote s kávou v ruke, o mojom milovanom Slovensku aj o tom, ako sa dá zvyknúť na život v Bratislave – lebo ono sa to predsa len dá, aj keď som si to nedokázala priznať.

No a aby som nezabudla. Keďže štatistiky hovoria jasne a okrem tipov na výlety po Slovensku vás po celú dobu bavili aj tieto nálety do mojej skrine, rozhodla som sa zachovať aj rubriku V skrini, len sa dočká asi menšej premeny (ako všetko, ale to si ešte nechajme ako prekvapenie).

Zároveň by som chcela poďakovať Bonprixu za dlhoročnú spoluprácu. Aj vďaka nim vieme stále tvoriť nové a nové fotky, outfity a tvoriť nielen blog, ale aj Instagram 🙂

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova.

Možno sa ti bude páčiť aj:

1 komentár

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *