Na horúce dni, večerné grilovačky, preplnené kúpaliská a pláže si ešte chvíľu počkáme, ale nejaký ten závan leta si už dopriať môžeme. Pripravila som si pre vás nádielku sladučkých telových sprejov, ktorým som síce dlhé roky odolávala, no keď sa mi dostali do ruky, pohltili ma viac, ako som plánovala.

Na mojej poličke vďaka dlhodobej spolupráci s elnino.sk pristálo hneď niekoľko produktov – slávny body mist od Victoria’s Secret Wander the Meadow, Bath & Body Works Hibiscus Paradise a GUESS Love Sunkissed Flirtation.

Slávna Viktorka

Ktoré dievča by nemilovalo produkty Victoria’s Secret? Spodná bielizeň, telové mlieka, kozmetika, no a samozrejme slávne telové hmly. Tiež som fanúšikom a roky si všímam, že táto značka dokáže osloviť ženy všetkých vekových kategórií a výnimkou nie je ani vôňa Wander the Meadow, ktorá vás vtiahne do sveta kvetov a prírody.

Wander the Meadow je ideálnym spoločníkom pre všetky ženy, ktoré milujú jemné, ale zároveň osviežujúce vône. Nie je silná ako iné telové hmly, no je ideálna na denné nosenie, a to najmä v teplejších mesiacoch. Ponúka totiž svieže tóny citrusov a ovocia, ktoré postupne prechádzajú do jemnej zmesi kvetov. Pripomína jemnučký parfum, ktorý síce vydrží len pár hodín, ale budete sa ním chcieť nastriekať znova a znova. Ja určite, keďže mám už tretie balenie.

Zamilovaný Guess

„Lákavé divoké čerešne a marhule sú vyvážené návykovými tónmi vanilky a jantáru, ktoré zanechávajú pôvabný podpis vašej prítomnosti,“ aj takto opisujú telový spej GUESS Love Sunkissed Flirtation niektoré obchody a hoci mi vôňa príliš nesadla, musím súhlasiť. Ide o veľmi špecifickú vôňu v ktorej cítiť kôstky a akési tajomno, ktoré sa hodí napríklad na párty.

Výdrž je aj v tomto prípade dostatočná presne tak, ako sa na telový sprej patrí. Aj keď ja po nej druhýkrát nesiahnem, milovníčky čerešní by sa po tejto vôni mali rozhodne poobzerať.

Kľúč k tropickému raju

Bath & Body Works Hibiscus Paradise – kľúč k tropickému raju. Aj takto by som opísala vôňu, ktorá je už na prvý pohľad úplne odlišná od prvých dvoch. Vo flakóne sa ukrýva vôňa kokosu a kvetov a nedokážem ju prirovnať k žiadnemu parfumu. Ide skôr o vôňu, ktorú by som prirovnala k nejakú telovému mlieku a rada ju používam bezprostredne po sprche.

Ak hľadáte vôňu, ktorá vám dodá pocit exotického raja, Hibiscus Paradise je tou správnou voľbou. Cítiť v nej však dovolenku a aj preto je to môj absolútny favorit.

Na záver by som chcela ešte raz poďakovať môjmu obľúbenému e-shopu Elnino.sk, ktorý mi poskytol tieto produkty v rámci dlhodobej spolupráce.

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova.

Možno sa ti bude páčiť aj:

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *