Káva? Áno, ale tentokrát ju (bohužiaľ) nebudeme piť. Necháme MARKa, aby nás rozmaznával. Je na to expert.

Mark scrub je srdcom Slovák, vyrobený z čisto prírodných surovín.  Je to peeling z kávy, mandľového oleja, kokosového oleja, hnedého cukru, morskej soli a vitamínu E. Všetky jeho zložky sa starajú o to, aby bola naša pokožka hydratovaná, jemná a v neposlednom rade aj poriadne voňavá.

Hlavnou úlohou tohto peelingu je odstrániť odumreté čiastočky pokožky, stimulovať jej prekrvenie a čistiť póry. Nerobí rozdiel medzi pleťou a pokožkou, preto je jeho využitie naozaj všestranné. Upokojujúce účinky pocítite pri každom použití. Najmä preto si ho so sebou pravidelne brávam do sprchy. Po náročnom dni je to skvelý spoločník pri oddychu.

Kofeín, oleje a vitamíny, ktoré Mark scrub obsahuje zasa dokážu bojovať proti ekzému, akné, celulitíde či dokonca striám.

Čo na MARKovi milujem najviac?

JEHO VÔŇU. Momentálne som závislá na vôni kokos (v ponuke sú ale mnohé ďalšie ako napríklad melón, čokoláda, citrón…). Jeho spojenie s kávou je neskutočne prenikavé a pritom upokojujúce. Vôňu si zamilovali aj moji spolubývajúci, napriek tomu, že kávu neobľubujú.

JEHO HYDRATAČNÉ SCHOPNOSTI. Mark scrub mi vždy zaručí perfektnú hydratáciu. Môžu za to oleje, ktoré sú v jeho zložení.

JEHO ČISTIACE SCHOPNOSTI. Pocit čistej pleti? Ten milujem. MARK ma baví tým, že jeho čiastočky vyčistia pleť hĺbkovo (neobídu ani póry).

Balenie je síce trošku drahšie, ale vydrží snáď celú večnosť. Na pokožku ho totiž nemusíte dávať veľké množstvo a aj tak si svoju prácu vykoná skvelo. Bonusom je krásny obal, ktorý na poličke vynikne. A síce sa budem opakovať, ale tá vôňa! Závislosť na prvé ovoňanie. Môžu to potvrdiť aj moje spolubývajúce, ktoré ho chceli pôvodne jesť.

V rámci nášho školského projektu na podporu SEO, vznikol web, ktorý sa zaoberá chriašteľom krasovým – vtákom, žijúcim na Madagaskare. Budem rada, ak ho navštívite.

Sledujte ma aj na Instagrame: @romiminarikova

Romi Mináriková


Možno sa ti bude páčiť aj:

2 komentáre

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *