A je to tu. Jeseň. To obdobie, ktorého sa neustále bojím. To obdobie, ktoré mi vždy zmení rannú rutinu a ku káve ma núti piť aj čaj (ten na nachladnutie samozrejme). A presne v tom momente sa to všetko mení, pretože už nemyslím na to, či dobre vyzerám, ale hlavne na to, či po rannom výbere outfitu nebudem potrebovať nový balík theraflu nezamrznem. Keďže sa nám sem-tam ešte ukazujú tie teplé slnečné lúče, poďme si zaspomínať na môj najobľúbenejší outfit leta 2019.

bonprix outfit

Opätky zvyknem nosiť najmä na jeseň, no tento rok som často krát siahla po opätkoch aj počas leta. Lodičky si našli miesto v mojom šatníku a vytvára sa mi pomerne veľká zbierka. Tieto krásne pudrové lodičky sú značky John Garfield a sú to tie najpohodlnejšie topánky na tejto planéte. Teda aspoň podľa mňa, pretože som v nich pretancovala nejednu oslavu či svadbu (a stále sú v top stave <3 ). Takže pri najbližšej návšteve tohto obchodu si ich plánujem zakúpiť aj v iných farebných prevedeniach.

Kombinovať k lodičkám rifle som sa naučila tiež pomerne nedávno. Viem, nie je to šálka kávy pre každého, ale podľa mňa na tejto kombinácii nie je nič zlé.

dievca z kaviarne

Mojím najobľúbenejším kúskom v šatníku je nepochybne top z bonprixu. Dlho som sa po nejakom podobnom obzerala a keď som ho objavila práve na stránkach tohto eshopu, vedela som, že ho musím mať. Priznám sa, prešiel malou úpravou, ale teraz je to môj top kúsok. Škoda, že som ho s príchodom jesene musela odložiť bokom.

Doplnky ako okuliare či kabelku už určite poznáte z môjho Instagramu. Okuliare sú veľmi netradičného tvaru z DM drogérie a poviem vám, bola to kúpa roka! Mierne extravagantné a toľkokrát chválené od okolia. Kabelka je slovenskej značky Mirror Mirror a jej najväčšou výhodou sú vymeniteľné „flapy“ ako to nazýva sama majiteľka. Dokážete si teda z jednej kabelky spraviť kabeliek rovno niekoľko.

Tak čo hovoríte na túto kombináciu? Lodičky a rifle? Na záver by som sa chcela poďakovať značke Bonprix za perfektnú spoluprácu.

dievca z kaviarne

Možno sa ti bude páčiť aj:

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *