Zdá sa, že každú sekundu na svete vznikne nový rad tekutých rúžov. Je ich toľko, že nám chvíľu trvá nájsť ten pravý. Taký, ktorý je pre nás ideálny, je ľahký a nevysušuje. Potom ho len ťažko niečo prekoná. U mňa tento dokonalý „match“ predstavujú tekuté rúže Superstay Matte Ink od značky Maybelline, ktoré som objavila pred rokmi a nedokázala som ich nahradiť ničím iným (aj keď som sa o to niekoľkokrát pokúsila).

Vďaka dlhodobej spolupráci s elnino.sk na mojej poličke pristálo hneď niekoľko nových odtieňov, konkrétne 20 (Pioneer), 50 (Voyager), 80 (Ruler, Libra), 118 (Dancer), ale aj prvá ceruzka v odtieni 55 (Make it happen, Gemini). Všetky tmavšie, no pre mňa ideálne na večer aj na bežné nosenie.

maybelline superstay matte ink

Matné rúže Superstay majú sladkú, vanilkovú vôňu, ktorú som si okamžite obľúbila. Vyzdvihnúť treba aj ich aplikátor so štrbinou v strede, ktorá zaručí, že naberiete dostatok produktu, aby ste ho nemuseli namáčať dvakrát. Treba si však dávať pozor, koľko produktu reálne nanesiete na pery. Odporúčam naniesť tenkú vrstvu. Ak nanesiete rúž príliš veľkoryso, môže sa po zaschnutí zdať ťažký alebo sa dokonca trochu drobiť.

Maybelline predstavil obrovské množstvo príjemných farbičiek, v ktorých si každá žena nájde tú svoju. U mňa už tradične vyhrali tmavšie červené odtiene, ktoré by som najradšej nosila od rána do večera. Vďaka precíznemu aplikátoru len zriedka používam kontúrovaciu ceruzku a nikdy som nebojovala s efektom roztečeného rúžu. Inými slovami: Držia ako pribité a to aj v prípade, že sa rozhodnete zamieriť na večeru či šálku kávy. Ich výdrž rozhodne ocení aj váš partner 😀

maybelline superstay matte ink

Maybelline Superstay Ink Crayon Lipstick považujem za mladšiu sestru vyššie spomínaných rúžov. Predstavujú dlhotrvajúce matné ceruzky, ktoré kĺžu ako krém, no majú silu tekutého rúžu. Sú to doslova pastelky na pery, ktoré môžete použiť nielen ako kontúru na pery, ale aj ako samotný rúž, pretože ich veľkosť je prispôsobená na vyplnenie celých pier. Vďaka „vstavanému“ orezávaču dosiahnete vždy presnú aplikáciu a vytvoríte krásny, svieži look.

Široká paleta odtieňov pri oboch produktoch, je už len bonusom, ktorý doplní každý, nielen letný outfit. Dúfam, že čoskoro svoju zbierku ešte rozšírim, nakoľko lepšie produkty v rovnakej cenovej kategórii som zatiaľ neobjavila.

maybelline superstay matte ink crayon

Čo vy a značka Maybelline? Máte nejaké obľúbené produkty, ktoré stoja za vyskúšanie?

Na záver by som chcela ešte raz poďakovať môjmu obľúbenému e-shopu Elnino.sk, ktorý mi poskytol tieto produkty v rámci dlhodobej spolupráce.

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova.

Možno sa ti bude páčiť aj:

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *