Neuveriteľné. Prešlo skoro pol roka od posledného fotenia v tomto duchu. Ak by som bilancovala, bolo to náročné obdobie plné neistoty, stresu… Je asi aj pochopiteľné, že som sa nechcela postaviť pred objektív a dala som prednosť radšej tematikám, ktoré nevyžadovali moju aktívnu účasť na fotografiách. A viete čo? Spätne to hodnotím ako správny krok, ktorý mi pomohol dokončiť diplomovú prácu bez psychického zrútenia.

čierny outfit

Dnes som však tu. Máme za sebou jedno spontánne fotenie, ktoré bolo zamerané na môj obľúbený čierny outfit – aj napriek tomu, že som sa pred rokom snažila objaviť čaro farieb. Nečudujte sa mi. Moje pobláznenie spôsobila táto nádherná plisovaná sukňa z Bonprix, s ktorými dlhodobo spolupracujem a aj vďaka nim vznikol tento článok. Ako teda nosiť čiernu?

Niekedy mám chuť na celý čierny outfit, pretože je jednoduchý, nadčasový a vždy vyzerá šik. Kľúčovým trikom pri nosení čiernych kúskov je zmiešanie rôznych textúr. Vytvára to hĺbku, ktorá spôsobuje, že jednotlivé kúsky vyzerajú stále zaujímavo. Ak rovnako ako ja milujete čierne tóny, môžete tieto jemné zmeny materiálov použiť na to, aby ste zabránili tomu, aby outfit nepôsobil mdlo a nudne.

čierny outfit

Sukňa – Bonprix // Body – Bonprix // Bunda – Sinsay // Opasok – Bonprix // Hodinky – Daniel Wellington // Klobúk – H&M

01 | Čierna plisovaná sukňa

Hlavnou hviezdou tohto článku sa stala plisovaná čierna sukňa zo sieťoviny. Vďaka tomuto materiálu pôsobí napriek čiernej farbe veľmi vzdušne a svoje miesto si nájde v slávnostnom ale i každodennom outfite – naozaj vyzerá skvelo k lodičkám ale aj teniskám, veď to vyskúšajte. A čo je multifunkčné, to má čestné miesto v mojom šatníku.

02 | Čierne body s rolákom

Hladké čierne body je kúsok, ktorý by mala vlastniť každá žena. Taktiež ho viete využiť na mnoho spôsobov. Body z Bonprix-u mám celkovo rada, pretože sú pohodlné, elastické a dokonca majú rôzne tipy – s rolákom, s 3/4 rukávom, na ramienka… Takže si na svoje príde každý. Je to kúsok, ktorý viete taktiež doladiť snáď ku všetkému a v skrini sa nestratí. V tomto outfite je jeho úlohou „držať pri zemi“ výraznú sukňu.

03 | Čierna koženková bunda

Opäť ďalší materiál. Moja najobľúbenejšia, koženková bunda, ktorú by som nosila najradšej od rána do večera. Viac univerzálny kúsok snáď ani neexistuje. Mám tu nejakých milovníkov tohto kúsku?

04 | Čierny klobúk

Klobúk je niečo, po čom som dlho túžila, no nemala som odvahu. A keď som si ho zadovážila, ľutovala som, že som to nespravila skôr. Vhodne zvolený klobúk oživí aj na prvý pohľad nudný outfit. Určite to nie je môj posledný, milujem ho! Nakoľko sa blíži leto, asi je čas poobzerať sa aj po nejakom slamenom.

čierny outfit

05 | Čierny opasok so zlatým detailom

Opasok patrí ku každému „jednoliatemu“ outfitu. Zvýrazní hranice jednotlivých kúskov a zároveň vytvorí pekný detail. V mojom prípade som zvolila strečový opasok, taktiež z Bonprix-u, no na stránkach je momentálne vypredaný. Nájdete však rôzne iné, ktoré splnia úlohu rovnako.

daniel wellington hodinky

06 | Hodinky so zlatým detailom

Napriek tomu, že doplnky moc nenosím (kvôli alergii), začala sa mi rozširovať moja zbierka hodiniek. Mojimi favoritmi sú ale stále tieto decentné hodinky od Daniel Wellington s čiernym textilným remienkom a zlatými detailmi. Nič s nimi nepokazíte.

daniel wellington hodinky

A ak by to bolo na vás až moc tmavé, skúste čierny outfit rozbiť napríklad farebným opakovane použiteľným hrnčekom na kávu. Mám tu nejakých milovníkov čiernych outfitov? Aké kúsky najradšej nosíte v tomto ročnom období?

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova

Možno sa ti bude páčiť aj:

2 komentáre

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *