Nikdy som sa veľmi nevenovala starostlivosti o vlasy, čo je pravdepodobne dôvod, prečo moje vlasy (spolu s častým žehlením) vyzerajú tak ako vyzerajú. Bola som preto nadšená, keď som mohla v rámci dlhodobej spolupráce s Elnino.sk vyskúšať vlasovú kozmetiku Wella Professionals, INVIGO Nutri-Enrich šamp´ón, kondicionér, masku ale aj bezoplachový krém na uhladenie vlasov. Výsledky ma rozhodne nesklamali.

Wella Professionals INVIGO

Produkty sú navrhnuté tak, aby „pozdvihli“ nudné a unavené vlasy, čomu dopomáha zloženie plné minerálov a vitamínov.

Šampón sa rýchlo zaradil k mojím stáliciam. Po zmiešaní s vodou vytvára krémovú, penovú textúru, ktorá sa veľmi líši od tej, ktorú dostanete od bežného šampónu z drogérie. Je navrhnutý tak, aby sa používal ako bežný šampón (aplikujte, napeňte, opláchnite), aj keď rada postupujem podľa iných tipov, kedy sa proces so šampónom opakuje dvakrát, čím sa vlasy zbavia všetkých nečistôt.

Kondicionér má skôr hodvábne jemné zloženie s krásnym perleťovým povrchom. Vlasy pekne uzavrie a hrebeň po nich doslova kĺže. Je to pocit, ktorý som so žiadnym „bežným“ kondicionérom z drogérie nezažila. Ako bonus hodnotím naozaj krásnu vôňu, ktorá je prudko návyková.

Maska, ktorú používam raz do týždňa je hutná, krémová a vlasy krásne hydratuje. Keďže patrím k milovníkov žehlenia vlasov, hydratácie nie je v mojom prípade nikdy dosť. S tým mi ale pomáha aj posledný produkt, bezoplachový krém, ktorý okrem vône dodá vlasom potrebný lesk a hlavne ich uhladí. Je to skvelá vychytávka pre všetky neskrotné vlasy.

Najväčším bonusom je, že produktov na jedno použitie stačí naozaj málo, čo zaručí, že vám vydržia pomerne dlho. Ak by som mala hodnotiť pomer ceny a kvality, bude za mňa asi rozprávať fakt, že som si kúpila už niekoľké balenie.

A čo vy? Záleží vám na starostlivosti o vlasy alebo stále siahate po klasike z drogérie?

Na záver by som chcela ešte raz poďakovať môjmu obľúbenému e-shopu Elnino.sk, ktorý mi poskytol tieto produkty v rámci dlhodobej spolupráce.

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova.

Možno sa ti bude páčiť aj:

1 komentár

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *