Párkrát nám tu zahrmelo a zdá sa, že nám nenávratne odfúklo leto. Letná idylka je opäť v ťahu a s ňou aj všetky plány, ktoré som nestihla zrealizovať. Čo sa mi ale podarilo bola zmena šatníka. Pri tejto príležitosti som sa rozhodla vydať ďalší článok z rubriky „V skrini„, ktorý som avizovala v minulom článku o plánoch do budúcna – aj napriek tomu, že pár outfitových článkov sa tu už objavilo, beriem to ako nové začiatky a začíname na čísle #01. Ste pripravení na jeden pohodlný letný outfit?

Koncept „V skrini“ sme si (aj s mojim dvorným fotografom) naozaj zamilovali. Móda nikdy nebola niečo, čo by ma fascinovalo, či nebodaj priťahovalo. Oblečenie som brala skôr ako povinnú jazdu. Posledné mesiace nám ale dali priestor na skúšanie nových vecí a mne sa stala osudnou zmena šatníka, ktorú som musela podstúpiť z dvoch dôvodov. Prvým bolo to, že väčšina môjho oblečenia zostala na byte, kde som sa počas karantény nezdržiavala a druhým to, že som schudla a zmena šatníka bola aj tak nevyhnutná.

letny outfit
Blúzka: Bonprix // Nohavice: House // Topánky: Gate // Kabelka: David Jones – Vivantis

…nad obsahom mojej skrine som začala viac premýšľať…

V hlavnej úlohe sa dnes predstaví môj najobľúbenejší letný kúsok – Carmen blúzka z e-shopu Bonprix, vďaka ktorému tento článok vznikol. Isto viete, že je to jedna z mojich najdlhších spoluprác a musím povedať, že až tento rok som si ju začala naozaj užívať. Asi som na to potrebovala „dozrieť“. Nad obsahom mojej skrine som začala viac premýšľať a naplnila som ju najmä ľahko kombinovateľnými kúskami.

pohodlný letný outfit
Blúzka: Bonprix // Nohavice: House // Topánky: Gate // Kabelka: Kabelka: David Jones – Vivantis

Nesmrteľná biela elegancia, madeirová látka, odhalené ramená a dlhšie rukávy. V kombinácii s džínsami a praktickou kabelkou ide o outfit ako stvorený na letné potulky po meste.

Nie je nad pohodlný letný outfit. Zistila som, že ma nebaví vrstvenie, svetre, bundy či kabáty. Začínam byť zvedavá, čo prinesie toto ochladenie a či mi moja nová „vášeň“ vydrží aj počas jesene či zimy. Jediné, na čo sa počas týchto chladných ročných období sústredím je pohodlie a teplo. To, ako vyzerám, bola doteraz len druhoradá záležitosť. Mám tu niekoho, kto to cíti úplne rovnako?

pohodlný letný outfit
Blúzka: Bonprix // Nohavice: House // Topánky: Gate // Kabelka: David Jones – Vivantis
pohodlný letný outfit
Blúzka: Bonprix // Nohavice: House // Topánky: Gate // Kabelka: David Jones – Vivantis

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova

Možno sa ti bude páčiť aj:

1 komentár

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *