Skromná, elegantná, no zároveň hravá s dominantnými tónmi ruže a pivónie. Presne taká je ikonická vôňa Chloé Eau De Parfum, ktorú na úvod ani netreba zdĺhavo predstavovať. Hoci na mojej poličke pristála vďaka dlhodobej spolupráci s elnino.sk, dlhé roky po nej siahnem hneď, ako sa lístie čo i len trochu sfarbí do oranžova. Prečo je mojou jesennou stálicou?

chloé chloé

Parfumovaná voda Chloé očarí už na prvý pohľad. Elegantný štvorcový flakón doplnený jemnými drážkami a béžovou stužkou však v sebe ukrýva nával kvetinových zmesí. Parfumovaná voda Chloé je často opisovaná ako zvodná, nie však prehnane komplikovaná. V skutočnosti v sebe skrýva silnú ženskú kvetinovú vôňu, mierne netradičnú a nie úplne dievčenskú.

Vrchné tóny:  pivónia, frézia, liči // Stredné tóny:  ruža, magnólia, konvalinka // Základ: ambra, virginský céder

Hoci prvé pričuchnutie odhalí sladké liči, to druhé pripomína kyticu ruží. Práve tie vo vôni dominujú najviac. Je jemne príťažlivá a to aj bez toho, aby bola prehnane sladká. Rozhodne je to vôňa všetkých romantičiek, a to nie len na jeseň.

Čo vy a parfumy na jeseň? Máte nejaký obľúbený, ktorý stojí za zmienku?

Na záver by som chcela ešte raz poďakovať môjmu obľúbenému e-shopu Elnino.sk, ktorý mi poskytol tieto produkty v rámci dlhodobej spolupráce.

Pokiaľ ma ešte nesledujete na Instagrame, budem rada, ak to napravíte: @romiminarikova.

Možno sa ti bude páčiť aj:

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *