Pekný jesenný podvečer!

To s jeseňou, prosím, teraz neberte vážne. Za oknom sú predsa posledné chvíle babieho leta. Preto som sa rozhodla posledný krát obzrieť za letom a pred (podľa mňa) tuhou zimou sa ešte mierne odviazať. Vznikol podľa mňa dosť jednoduchý, ale pre mňa veľmi typický outfit v spolupráci s Bonprixom.

Jediné, s čím sa odviazať nedokážem, je farebná škála obliekaných kúskov oblečenia. Funguje u mňa dokonalá pravá úmera – čím bližšie je zima, tým viac čiernych kúskov na mne uvidíte. Jediné, čo na mne čierne nie je, sú nohavice s pásmi po bokoch (konkrétne moje sú vypredané, preto prikladám odkaz na strihovo rovnaké, farebne odlišné). Mám ich z Bonprixu, sú neuveriteľne pohodlné a ľahko kombinovateľné.

Čierne tielko je u mňa v šatníku klasika a mám ich hneď niekoľko. Toto konkrétne je z obchodu New Yorker a som s ním spokojná.

Okuliare tradične z DM-ka, pretože tohtoročná kolekcia nemala ani jednu chybu.

Stále mi tak úplne nedochádza, že by som mala sandálky odložiť a spraviť miesto niečomu poriadne teplému. A to som si ich toto leto tak obľúbila. Dokonca so mnou zoštátnicovali a pretancovali nejednu oslavu. Sú to totiž tie najpohodlnejšie sandálky ( z Deichmannu), aké som si kedy kúpila.

Dúfam, že ste si pri mne zvykli, že nejaké doplnky u mňa kvôli alergii absentujú. A teraz otázka na vás. Ktorá vec vás na jeseni a zime vo všeobecnosti najviac hnevá?

Článok vyšiel v spolupráci so značkou Bonprix. Pre podobné články skúste pozrieť rubriku V skrini.

dievca z kaviarne

Možno sa ti bude páčiť aj:

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *